W dniach 4-11 grudnia z przyczyn technicznych nie realizujemy wysyłek.

Jaki fotel do ogrodu wybrać, wiszący czy klasyczny? 0
Jaki fotel do ogrodu wybrać, wiszący czy klasyczny?

Wiel­kimi kro­kami zbliża się wio­sna, a razem z nią pik­niki, grille i rodzinne spo­tka­nia na świe­żym powie­trzu. Coraz cie­plej­sze dni oraz słońce powo­dują, że zaczy­namy robić porządki w naszym ogródku. Jeśli szukasz pomysłu na wybór siedziska do swo­jego ogrodu, to zapra­szamy do prze­czy­ta­nia tego arty­kułu. W naszym skle­pie znajdziesz mnó­stwo foteli ogro­do­wych wyso­kiej jako­ści w dobrej cenie, które zostaną z Tobą na dłu­gie lata. 

Fotele wiszące

Fotele wiszące są bar­dzo wygodne i kom­for­towe. Można się w nich skryć z książką i her­batą. Mają wiele zalet. Mogą być umiej­sco­wione w prze­strzeni domo­wej oraz na zewnątrz. Dostępne są w różnych wymiarach i kształtach, ale łączy je niesamowity komfort użytkowania. W takim fotelu jest umieszczonabardzo wygodna poduszka, która powo­duje, że gdy raz się w nim usią­dzie to nie chce się z niego schodzić. To świetny wybór na początek swojej przygody z meblami z technorattanu.

W ofercie są podwójne wiszące fotele, czyli takie, w którym zmiesz­czą się dwie osoby oraz poje­dyn­cze, tak zwane kokony. Wszystkie fotele wiszace mają mocne ste­laże wyko­nane ze stali. Są ople­cione wyso­kiej jako­ści mate­ria­łem - tech­no­rat­ta­nem, który wytrzy­muje nie­przy­jemne warunki atmos­fe­ryczne, dzięki czemu zosta­nie on z Tobą na długi czas. W naszej ofer­cie są do wyboru różne rodzaje kolo­ry­styczne. Możemy wybrać spośród szarych, brązowych i prawdziwie uniwersalnych, białych propozycji. 

Fotele takie jak ADESSO mogą być użytkowane przez wszystkich członków rodziny w przeróżnych sytuacjach. Wykorzystując kokony z technorattanu można wygodnie pracować na laptopie, oglądać telewizję czy zanurzyć się w wir zakupów na smartfonie. Ponadto są bardzo bezpieczne. Dobrze spraw­dzą się użytkowane przez dzieci, zarówno te duże, jak i trochę mniejsze. Nie musimy się mar­twić, że dziecko wypad­nie, ponie­waż jest zabez­pie­czone z trzech stron, a całość oparta jest o wspomnianą, solidną konstrukcję.

Kla­syczne krzesło i fotel

Mamy bardzo sze­roki asor­ty­ment, jeśli cho­dzi o kla­syczne krze­sła i fotele. W naszej ofercie można znaleźć krze­sła ogro­dowe i tarasowe, fotele wykonane zarówno z aluminium jak i technorattanu oraz hokery ogrodowe. Krzesła to raczej propozycja uzupełniająca gotową aranżację. W przypadku, gdy nie mamy żadnego wolnego blatu warto do nich dokupić stolik, lub po prostu dokonać zakupu gotowego zestawu. Fotele będą świetnym wyborem w sytuacji, kiedy chcemy postawić na bardziej tradycyjną aranżację. W odróżnieniu od foteli wiszących sa po prostu masywniejsze i bardziej stonowane. Z kolei hokery świetnie sprawdzą przy stole z napojami, podczas imprezy czy spotkania rodzinnego. 

Wybór mebli tego typu jest naprawdę ogromny. Można zdecydować się na owalne, lub bardziej prostopadłe fasony. Wszystkie fotele i krzesła są pięk­nie wykoń­czone, jed­no­cze­śnie wygodne i ele­ganc­kie. Do każ­dego fotela jest dołączona dopa­so­wana poduszka, która zagwarantuje wygodę podczas spożywania posiłku na świeżym powietrzu. Kolory mebli do wyboru to szary, brą­zowy, beżowy, czarny czy biały. Do nie­któ­rych foteli są dołączone dodat­kowe podnóżki lub sto­liki do kawy. 

Co jesz­cze w ofer­cie? 

Osoby, które cenią sobie wygodę technorattanu i jego komfort użytkowania zastanowić się nad rozbudową swojej przestrzeni wypoczynkowej. Oprócz krzeseł i foteli w naszej ofer­cie można jesz­cze zna­leźć meble bal­ko­nowe, łóżka ogro­dowe czy stoły i sto­liki. Tego typu produkty będą stanowiły świetne uzupełnienie wcześniej zakupionych siedzisk wypoczynkowych, rozszerzą funkcjonalność ogrodu oraz nadadzą mu indywidualnego stylu i charakteru.

Dla­czego warto wybrać fotele z tech­no­rat­tanu? 

Są wyko­nane z eko­lo­gicz­nego materiału. Nie wydzie­lają one żad­nych tok­sycz­nych opa­rów, a proces ich wytwarzania nie szkodzi naturze. Dodat­kowo są biodegradowalne. W świe­cie, gdzie więk­szość rze­czy jest jed­no­ra­zo­wych warto wybie­rać takie, które długo będą speł­niały swoją funk­cję, a takie są właśnie nasze meble.

Dodat­kową zaletą jest fakt, że tech­no­rat­tan jest bar­dzo wytrzy­mały na złe warunki atmos­fe­ryczne. Dzięki temu raz zaku­pione meble ogro­dowe mogą z Tobą zostać nawet kilkanaście. Nie trzeba ich cho­wać na podczas niepogody. Nie­straszne im jest mróz, deszcz, śnieg czy słońce. Warto jednak zadbać o odpowiednie przykrycie podczas opadów, na przykład poprzez użycie dedykowanego pokrowca. Ma to na celu ochronę poduszek przed przemoknięciem.

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
DRITTO zestaw mebli z szarego technorattanu
DRITTO zestaw mebli z szarego technorattanu

1 199,00 zł

szt.
Narożnik aluminiowy MASSIMO
Narożnik aluminiowy MASSIMO

4 499,00 zł

szt.
Duża sofa ogrodowa MOSTRARE
Duża sofa ogrodowa MOSTRARE

2 499,00 zł

szt.
Komplet z technorattanu MAESTOSO szary
Komplet z technorattanu MAESTOSO szary

7 499,00 zł

szt.
Meble z technorattanu TINTO
Meble z technorattanu TINTO

2 099,00 zł

szt.
Technorattan zestaw stołowy CAPITALE
Technorattan zestaw stołowy CAPITALE

4 099,00 zł

szt.
Meble ogrodowe z technorattanu UNICO
Meble ogrodowe z technorattanu UNICO

2 199,00 zł

szt.
Komplet leżaków z szarego technorattanu
Komplet leżaków z szarego technorattanu

2 599,00 zł

szt.
Kokon BELLISSIMO z szarego technorattanu
Kokon BELLISSIMO z szarego technorattanu

1 699,00 zł

szt.
Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zakupy

Zamówienia można również składać telefonicznie

+48 514 62 4444 | +48 536 36 4444

oraz poprzez pocztę

[email protected]

Producenci
Jak kupić na raty

Promocje
Pufa ogrodowa z szarego technorattanu
Pufa ogrodowa z szarego technorattanu

299,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 399,00 zł
szt.
Poduszka na siedzisko do krzesła ogrodowego ecru
Poduszka na siedzisko do krzesła ogrodowego ecru

39,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Technorattanowa leżanka ogrodowa SUCCESSO biała
Technorattanowa leżanka ogrodowa SUCCESSO biała

999,00 zł

Cena regularna: 3 199,00 zł

Najniższa cena: 1 399,00 zł
szt.
Poduszka na oparcie do mebli ogrodowych
Poduszka na oparcie do mebli ogrodowych

39,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl